Zespół

WUT Solar Boat to projekt realizowany wspólnie przez studentów Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej. Naszym celem jest zbudowanie innowacyjnej łodzi napędzanej energią słoneczną i udział w prestiżowych zawodach łodzi solarnych Monaco Solar Boat Challenge, które odbędą w lipcu w Monako.

LOGO_SKN_SGH_001_baner-300x86

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami to grupa ponad 70-ciu prężnie działających studentów SGH, zainteresowanych tematyką zarządzania projektami. Koło działa od 2004 roku przy Katedrze Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Naszą misją jest aktywne propagowanie innowacyjnych rozwiązań i najlepszych praktyk zarządzania projektami w szeroko pojętym środowisku akademickim oraz biznesowym. Oprócz tego stawiamy na indywidualny rozwój naszych członków oraz zachęcamy ich do praktycznego zastosowania wyniesionej wiedzy.

 

logoRobomatic

Koło Naukowe Automatyki i Robotyki „Robomatic”

Robomatic to międzywydziałowe koło naukowe przy Instytucie Automatyki i Robotyki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, specjalizujące się w projektach robotycznych.

Robomatic  – znaczy nowoczesność, innowacje i otwarte umysły. Robomatic to koło naukowe które daleko wykracza poza standardy stawiane przez uczelnie.  Projekty kołowe nie ograniczają się jedynie do dziedziny robotyki. Snake 3D, Quadrocopter, Husar – robot księżycowy, Trąba Słonia, i przede wszystkim WUT Solar Boat – to tylko niektóre z nich.

Ekipa Robomatic to kreatywni, pozytywnie zakręceni ludzie z pasją i twórczą energią. Działalność koła naukowego nie ogranicza się wyłącznie do pracy w laboratoriach. Członkowie wychodzą z robotyką do ludzi, goszcząc w programach telewizyjnych, na łamach gazet oraz organizując największy ogólnopolski turniej robotów mobilnych Robomaticon.

logoPMArt01

Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt”

Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt to jedna z najbardziej aktywnych organizacji na Politechnice Warszawskiej, działająca od 2009 roku. Poszerzanie i popularyzacja wiedzy o zarządzaniu projektami wśród młodych inżynierów to jeden z głównych celów Koła. Stawiamy przede wszystkim na umiejętności miękkie, których tak często brakuje absolwentom uczelni technicznych.

We współpracy z doświadczonymi project managerami organizujemy prelekcje, warsztaty i gry symulacyjne, które pomagają odnaleźć się w świecie zarządzania projektami. Członkowie Koła mają możliwość zdobywania powszechnie akceptowanych certyfikatów zawodowych, m.in. PRINCE2 i AgilePM. Projektami cieszącymi się największą popularnością są konferencja Project Engineering oraz antykonferencja BarCamp.

Partnerzy

Patroni honorowi

Patroni medialni

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego